• iFiber C це стабілізуюча добавка, виготовлена з мікроволокон целюлози високої якості і органічного в’яжучого.

  iFiber C застосовується для приготування асфальтобетонних сумішей, де виконує функцію стабілізатора для бітумної мастики (ЩМА, дренуючий асфальтобетон і т.п.).

   

  Покращена сумісність бітуму і iFiber C, в порівнянні з традиційним заповнювачем, дозволяє збільшити товщину плівки в’яжучого на поверхні кам’яного матеріалу. Що значно впливає на фізико-механічні характеристики асфальтобетонів.

   

  Застосування iFiber C призводить до зменшення стікання в’яжучого і значного збільшення його в’язкості.

   

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

   

  ДОЗУВАННЯ

  Завдяки особливій структурі волокон абсорбуючі властивості iFiber C перевищують показники конкурентів і її дозування становить від 0,20 % до 0,40 % від ваги кам’яного матеріалу в залежності від вмісту звичайного або модифікованого бітуму.

   

  СКЛАД

  Волокна целюлози і органічне в’яжуче спресовані в гранули.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  По можливості, в оригінальній упаковці в місці, захищеному від впливу погодних умов. Оберігати від вологи.

   

  УПАКОВКА

  iFiber C зберігають і транспортують в м’яких контейнерах типу «Біг-бег» по 500-1000 кг.

 • iDOP-PH це адгезійна добавка нового покоління: вона не містить ароматних вуглеводнів, які небезпечні для здоров’я людини.

   

  Характеристики iDOP-PH:

  • стабільна при високих температурах і тривалому зберіганні;
  • гарантує стабільну адгезію між бітумом і кам’яним матеріалом при будь-яких умовах роботи (холод, вологість, кислотність кам’яного матеріалу);
  • покращує фізичні характеристики асфальтобетонів, приготовлених як з бітумом так і з ПБВ, завдяки зменшенню чутливості до вологи;
  • має оптимальну хімічну і фізичну сумісність з бітумом, не змінює його реологічні властивості (пенетрацію, температуру розм’якшення по КіШ);
  • дана добавка підходить як для основних так і для кислих порід (граніт, кварцит, порфіт);
  • добавка підходить для використання для будь-яких кліматичних зон (від екстремально жарких до холодних).
  Використання iDOP-PH дозволяє отримати наступні переваги:
  • вона змінює властивість кам’яного матеріалу з гідрофобного на гідрофільний;
  • добавка збільшує опір циклам заморожування/відтавання;
  • добавка покращує легкоукладальність суміші;
  • добавка забезпечує повне покриття мінерального матеріалу плівкою бітуму.

   

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

  Висока термічна стабільність iDOP-PH дозволяє модифікувати бітум безпосередньо в бітумних котлах при температурі 170 °C, без втрати активності добавки з часом.

   

  ДОЗУВАННЯ

  Дозування iDOP-PH змінюється від 0,10 % до 0,30 % від ваги бітуму, в залежності від якості бітуму, природи кам’яного матеріалу і від умов роботи.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  iDOP-PН може зберігатися до 36 місяців в оригінальній упаковці без втрати своїх властивостей. Залежно від температури навколишнього середовища добавка може прийняти пастоподібну консистенцію, що в свою чергу не відбивається на якості добавки.

   

  УПАКОВКА

  iDOP-PН зберігають і транспортують в металевих бочках (200 кг нетто) або IBC-контейнерах (950 кг).

 • iWARM-T це спеціальна добавка, яка дозволяє виготовляти «теплий» асфальтобетон, проводити ущільнення асфальтобетонних сумішей при знижених температурах.
  При додаванні iWARM-T у в’яжуче, асфальтобетонні суміші можуть бути приготовлені з кам’яними матеріалами нагрітими до 120°С (при температурі бітуму 150 °С / 160 °С), що дозволяє істотно знизити витрату палива в виробничому процесі.
  Приготовлена суміш може бути ущільнена при температурі від 70 °С до 90 °С, що істотно зменшує шкідливі випари, що виходять від гарячого асфальтобетону та дозволяє транспортувати суміш на довші відстані або виконувати роботи в холодну пору року.

   

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

  Оптимальні результати досягаються при введенні iWARM-T в змішувач АБЗ. При введенні iWARM-T в бітум, її слід вводити після адгезійної добавки.

   

  ДОЗУВАННЯ

  Дозування iWARM-T може змінюватися від 0,3 % до 0,5 % від ваги бітуму, в залежності від виду бітуму, що використовується і мінімальної температури ущільнення, яку необхідно досягти.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  iWARM-T зберігають у закритій тарі, по можливості, в місці, захищеному від впливу погодних умов. У процесі зберігання може утворюватися осад, який в результаті нагрівання і перемішування повністю розчиняється без погіршення якісних характеристик добавки.

   

  УПАКОВКА

  iWARM-T зберігають і транспортують в металевих бочкак (200 л) чи IBC-контейнерах (1000 л).

 • SUPERFLEX використовується для виготовлення всіх типів асфальтобетонних сумішей, де модифікація бітуму необхідна для поліпшення характеристик суміші і для збільшення механічної стійкості дорожнього покриття.
  SUPERFLEX рекомендується для застосування в умовах інтенсивних навантажень на дорожній одяг. Може застосовуватися як для модифікації верхнього шару, так і для нижніх конструктивних шарів. Застосування SUPERFLEX дозволяє отримати асфальтобетонні суміші з поліпшеними характеристиками стійкості до пластичної деформації і утворення колії.

   

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
  Основною перевагою добавки SUPERFLEX є те, що вона подається безпосередньо в змішувач установки для виробництва асфальту.
  Для додавання полімеру SUPERFLEX в змішувач рекомендується використовувати спеціальний автоматичний дозатор, для того що б гарантувати правильне дозування. Для рівномірного розподілу полімеру в суміші рекомендується наступна послідовність операцій:
  • cухе перемішування кам’яного матеріалу з добавкою SUPERFLEX — 5–10 c;
  • додавання бітуму і перемішування — 15 c;
  • додавання мінерального порошку і перемішування — 10 с.
  Під час виробництва модифікованої суміші температура повинна бути на 10 – 15 °С вище, ніж при виготовленні традиційної суміші.

   

  ДОЗУВАННЯ

  Дозування SUPERFLEX може змінюватися від 3% до 6% від ваги бітуму в залежності від рецептури і від умов роботи.

   

  СКЛАД

  SUPERFLEX — це суміш LDPE полімерів та інших полімерів з низькою молекулярною вагою і середньою точкою плавлення.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  По можливості, SUPERFLEX зберігають в оригінальній упаковці в місці, захищеному від впливу погодних умов.

   

  УПАКОВКА

  SUPERFLEX зберігають і транспортують в м’яких контейнерах типу «Біг-бег» по 600 - 1200 кг.

 • Полімери для модифікації бітуму

  Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • iACID-RS це рідкий, при температурі навколишнього середовища, емульгатор для приготування швидко- та середньо-розпадних катіонних бітумних емульсій. Рекомендується для виробництва емульсій призначених для підґрунтовки і поверхневої обробки.
  Емульсія, виготовлена за допомогою iACID-RS має підвищену стабільність при зберіганні і відмінну сумісність з усіма видами латексів (натуральними або синтетичними), для виробництва модифікованих емульсій.

   

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
  iACID-RS розчиняється в гарячій воді при температурі 35–40 °С і нейтралізується концентрованою соляною кислотою.
  Коли продукт остаточно розчинився необхідно додати кислоту до досягнення рівня рН близько 2.
  iACID-RS також покращує адгезію між в’язким і кам’яним матеріалом.

   

  ДОЗУВАННЯ

  підґрунтовка — 0,20–0,30 %

  поверхнева обробка — 0,30–0,50 %

   

  СКЛАД

  Модифікований жирний діамін пропілену.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  iACID-RS може зберігатися до 36 місяців в оригінальній упаковці без втрати своїх властивостей в місці захищеному від негативних температур. При тривалому зберіганні при температурі нижче 10 °C добавка може прийняти пастоподібну консистенцію, що в свою чергу не відзначається на якості добавки. Після нагріву продукту до 20–25 °C і ретельного перемішування
  iACID-RS приймає початкові характеристики. Для запобігання незворотного пошкодження продукту забороняється нагрівати його до температури вище 80 °C.

   

  УПАКОВКА

  iACID-RS зберігають і транспортують в металевих бочках (200 л) чи IBC-контейнерах (1000 л).

   

  *************************************************************************************

   

  iACID-SS це рідкий, при температурі навколишнього середовища, емульгатор для приготування повільнороспадних і катіонних бітумних емульсій.
  Рекомендується для виробництва емульсій призначених для холодного ресайклінгу фрезерованного асфальтобетону, стабілізації і просочення основ. Емульсія, виготовлена за допомогою iACID-SS уповільнює гідратацію цементу, демонструючи високу стабільність при змішуванні з цементом і має відмінну сумісність з усіма видами латексів (натуральними або синтетичними), для виробництва еластомерізованних емульсій.

   

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
  iACID-SS розчиняється в гарячій воді при температурі близько 40 °С і нейтралізується концентрованою соляною кислотою.
  Коли продукт остаточно розчинився необхідно додати кислоту до досягнення рівня рН близько 2.

   

  ДОЗУВАННЯ

  Дозування iACID-SS становить 1-2% від маси емульсії і залежить від виду робіт, для яких застосовується емульсія і бажаного індексу розпаду.

   

  СКЛАД

  Водний розчин жирного діамін пропілену.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  iACID-SS може зберігатися до 24 місяців в оригінальній упаковці без втрати своїх властивостей в місці захищеному від негативних температур.

   

  УПАКОВКА

  iACID-SS зберігають і транспортують в металевих бочках (200 л) чи IBC-контейнерах (1000 л).

 • iCold Oil це пластифікатор, розроблений для приготування холодних бітумомінеральних сумішей для виконання оперативного, аварійного відновлення зруйнованих ділянок асфальтобетонних покриттів площею до 1 кв. м. Ремонт може бути виконаний за будь-яких погодних умов в процесі експлуатації дорожнього покриття:

  • вулиць, доріг і площ, внутрішньоквартальних проїздів;
  • проїзної частини мостів, естакад, шляхопроводів, тунелів;
  • між рейками трамвайних колій і на смугах примикання їх до проїжджої частини вулиць;
  • тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжок;
  • дворових територій.

  iCold Oil виготовляють без використання нафтових смол, що робить холодну суміш пластичною, і гарантує її придатність навіть після тривалого зберігання в мішках або насипом.

   

  ДОЗУВАННЯ

  Дозування iCold Oil може змінюватися від 20 % до 30 % від ваги бітуму, в залежності від бажаної пластичності суміші, температури застосування суміші, за видом бітуму і гранулометричного складу суміші.
  Рекомендується використовувати чистий і просушений щебінь фракції 0–5 мм і 5–10 мм, максимальна температура приготування суміші 110° С.
  Для приготування холодних ремонтних сумішей використовується бітум марок БНД 60/90 або БНД 90/130.

   

  ЗБЕРІГАННЯ

  По можливості, iCold Oil зберігають в оригінальній упаковці в місці, захищеному від впливу погодних умов.

   

  УПАКОВКА

  iCold Oil зберігають і транспортують в металевих бочках (200 л) чи IBC-контейнерах (1000 л).

 • Пакетований холодний асфальт

  Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.