Емульгатори

iACID-SS це рідкий, при температурі навколишнього середовища, емульгатор для приготування повільнороспадних і катіонних бітумних емульсій.

Рекомендується для виробництва емульсій призначених для холодного ресайклінгу фрезерованного асфальтобетону, стабілізації і просочення основ. Емульсія, виготовлена за допомогою iACID-SS уповільнює гідратацію цементу, демонструючи високу стабільність при змішуванні з цементом і має відмінну сумісність з усіма видами латексів (натуральними або синтетичними), для виробництва еластомерізованних емульсій.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

iACID-SS розчиняється в гарячій воді при температурі близько 40 °С і нейтралізується концентрованою соляною кислотою. Коли продукт остаточно розчинився необхідно додати кислоту до досягнення рівня рН близько 2.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

Емульгатор для катіонних бітумних емульсій

ДОЗУВАННЯ

Дозування iACID-SS становить 1-2% від маси емульсії і залежить від виду робіт, для яких застосовується емульсія і бажаного індексу розпаду.

СКЛАД

Водний розчин жирного діамін пропілену.

ФІЗИЧНІ ТА ХІМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Зовнішній вигляд
Запах
Колір
Густина при 20°C, кг/л
Точка застигання, °С
Точка спалаху, °С
В’язкість при 25°C , мПа·с

рідина
амінний
темно-жовтий
1,07
≤ - 1
> 125
200 - 300

ЗБЕРІГАННЯ

iACID-SS може зберігатися до 24 місяців в оригінальній упаковці без втрати своїх властивостей в місці захищеному від негативних температур.

УПАКОВКА

iACID-SS зберігають і транспортують в металевих бочках (200 л) чи IBC-контейнерах (1000 л).