• АВТОГУДРОНАТОРИ

  Автогудронатор призначений для транспортування і рівномірного розподілу рідких бітумних матеріалів (бітум, модифікований бітум, бітумна емульсія).

  У стандартній комплектації автогудронатор складається з наступних частин: несе шасі або платформи вантажного автомобіля, на якому встановлена теплоізольована цистерна. Для підтримки заданої температури матеріалу автогудронатор обладнаний системою обігріву жаровими трубами з автоматичною дизельним пальником, або непрямого нагріву з допомогою рідкого теплоносія. Для розподілу матеріалу гудронатор має бітумний насос з приводом від автономного дизельного двигуна або ВВП автомобіля, систему трубопроводів, по яких матеріал потрапляє в розподільну рампу з розміщеними на ній форсунками, через які він, під тиском, наноситься на оброблювану ділянку дороги. Додатково автогудронатор має ручну розподільну систему, що складається з шланга і вудки з форсунками, для виконання підгрунтовки в важкодоступних місцях, при ямковий ремонт при нанесенні гідроізоляційного покриття. Опускання і підйом розподільної рампи здійснюється як вручну, за допомогою механічного приводу, так і за допомогою гідравлічного приводу.

  Автогудронатор може бути обладнаний автоматичною системою управління розподілом в'яжучих матеріалів, для підтримки комунікацій трубопроводів в робочому (нагрітому) стані, є система циркуляції гарячого бітуму і система очищення від залишків бітумного матеріалу, після закінчення роботи.

  Все автогудронатори GUTHERM управляються водієм, безпосередньо з кабіни і не вимагають додаткового персоналу, що гарантує високу продуктивність при невисоких витратах на персонал.

  Ємність автогудронатора може бути від 2 м куб. до 15 м куб., а ширина розподілу від 2 до 8 м.

  `{`gallery link=``none`` ess_grid_custom_setting=``off`` ids=``2851,2852,2853,2854,2855,2856,2857,2858,2859```}`

   

  ПРИЧІПНІ ГУДРОНАТОРИ

  `{`gallery ess_grid_custom_setting=``off`` link=``none`` ids=``2832,2833,2834,2835,2836```}`

  РУЧНІ ГУДРОНАТОРИ

  `{`gallery ids=``2845,2846,2847,2848,2849```}`

  `{`gallery ids=``2888```}`

 • Установки серії «GIEB» дозволяють:

  • виробляти бітумну емульсію в повністю автоматичному режимі;
  • легко змінювати процентний вміст бітуму в емульсії в будь-який момент;
  • виробляти як катіонні так і іонні бітумні емульсії;
  • контролювати якість емульсії безпосередньо перед основним виробництвом;
  • мінімізувати участь людини у виробничому циклі.

   

  Установка для виробництва бітумних емульсій циклічної дії продуктивністю від 5000 до 15000 л / ч.

  ````

  Установка для виробництва бітумних емульсій «GIEB - COMPACT 3000» продуктивністю 5.000 л / год з ємністю для зберігання емульсії над установкою на 5.000 л і пультом управління.

   

  ````

  У задній частині установки «GIEB 50/100 V» передбачено місце для введення добавок і розташований місток для контролю перемішування продуктів

 • Установка для модифікації призначена для отримання полімермодифікованого бітуму, шляхом введення в дорожній бітум різних полімерів.

  Установка може застосовуватися на підприємствах що займаються виробництвом бітуму, асфальтобетону, будівництвом і експлуатацією автомобільних асфальтобетонних доріг, гідроізоляцією будівель, виробництвом м'яких покрівель.

  Установка може експлуатуватися як на відкритому повітрі, так і в приміщенні з припливно-витяжною вентиляцією при температурі навколишнього середовища від 0 °С до плюс 40 ° С.

  Установка дозволяє готувати полімермодифікованого в'яжучого з використанням різних полімерів (SBR, APP, SBS, РЕ, РР і т.д) з температурою плавлення до 190 °С і розміром гранул до 5 мм.

  Установка має контейнерне виконання для полегшення транспортування.

  `{`gallery columns=``2`` ids=``2871,2872,2873,2874```}`

   

   

 • Нагрівачі рідкого теплоносія GUTHERM призначені для нагріву та циркуляції рідкого теплоносія (масла) при температурі до 350 °C і випускаються в двох модифікаціях: горизонтальні серія «ROB» і вертикальні серія «RV». Продуктивність нагрівачів варіюється від 100.000 до 2.000.000 кКал/ч. Дане обладнання характеризується високим ККД (до 96%).

   

  Відсутність вогнетривких матеріалів зменшує теплову інерцію нагрівача.

  Великий обсяг масла забезпечує низькі термічні навантаження на теплоносій, що продовжує термін його служби.

   

  Нагрівачі рідкого теплоносія GUTHERM комплектуються пальниками високого тиску виробництва «RIELLO», для роботи на наступних видах палива: природний газ, зріджений газ, дизельне або пічне паливо, мазут.

   

  На об'єктах високої важливості, коли необхідно запобігти впливу порушень в роботі основного насоса на технологиче ський процес, встановлюється резервний циркуляційний насос. Перемикання потоків з одного насоса на інший відбувається автоматично. Коли включається резервний насос, спрацьовує звукова сигналізація.

   

  Управління роботою нагрівача здійснюється за допомогою пульта управління, за допомогою якого можна задавати необхідну температуру для кожного із споживачів, що дозволяє одночасно здійснювати різні режими розігріву бітуму, технологічного обладнання та підтримувати їх температуру. Система безпеки забезпечує контроль необхідних параметрів роботи системи і безаварійне відключення при відсутності електропостачання, витоку палива, відсутність теплоносія. На нагрівачах тепловою продуктивністю понад 500.000 ккал / ч застосовується подвійне дублювання систем безпеки. Електронні системи дублюються аналоговими диференціальними реле тиску і термостатами з ручним взводом.

 • Горизонтальні і вертикальні ємності служать для розігріву і зберігання органічних в'яжучих та інших в'язких нафтопродуктів при заданій температурі.

  Вертикальні ємності серії «SV» мають циліндричне перетин і обсяг до 60 м куб.

  Горизонтальна ємність серії «SO» має перетин паралелепіпеда, завдяки чому досягається максимальний корисний об'єм при мінімальних зовнішніх габаритах, який може досягати 80 м куб.

  Ємності можуть бути обладнані завантажувальним насосом, електронним датчиком рівня, датчиком контролю температури і мішалками для модифікованого бітуму.

  Ємність змонтована на міцній зварної рамі з металевих профілів, завдяки чому вона може бути встановлена на будь-яку підставу з несучою здатністю від 2,5 кг/см2.

  Усередині ємності розташовані нагрівальні елементи, виконані з обребленной безшовної труби. Використання обребленних труб забезпечує максимальний теплообмін між теплоносієм і нафтопродуктами при мінімальній довжині трубопроводу і обсязі теплоносія в системі.

  Нагрівальні елементи з гладкою труби використовуються при роботі з полімербітумним в’яжучим. Перед монтажем нагрівальні елементи проходять випробування на герметичність при підвищеному тиску, на що видається відповідне свідоцтво. За запитом ємності можуть бути обладнані електричними нагрівальними елементами. Теплоізоляція, виконана з мінеральної вати великої щільності, гарантує мінімальні теплові втрати. Зовнішня обшивка виконана з листової оцинкованої сталі зі спеціальним алюмінієво-полімерним покриттям.

  Ємності можуть бути з'єднані між собою в батареї з метою організації сховища бітуму або в'язких нафтопродуктів. Дане сховище може бути повністю автоматизовано. Кожна з ємностей може працювати в своєму індивідуальному температурному режимі. Всі трубопроводи підключаються за допомогою стандартних фланцевих з'єднань.

  read more
 • Бітумовози

  Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • Щебнерозподілювачі

  Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • Бітумні плавильні

  Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • Інше обладнання

  Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.