Гудронатори

АВТОГУДРОНАТОРИ

Автогудронатор призначений для транспортування і рівномірного розподілу рідких бітумних матеріалів (бітум, модифікований бітум, бітумна емульсія).
У стандартній комплектації автогудронатор складається з наступних частин: несе шасі або платформи вантажного автомобіля, на якому встановлена ​​теплоізольована цистерна. Для підтримки заданої температури матеріалу автогудронатор обладнаний системою обігріву жаровими трубами з автоматичною дизельним пальником, або непрямого нагріву з допомогою рідкого теплоносія. Для розподілу матеріалу гудронатор має бітумний насос з приводом від автономного дизельного двигуна або ВВП автомобіля, систему трубопроводів, по яких матеріал потрапляє в розподільну рампу з розміщеними на ній форсунками, через які він, під тиском, наноситься на оброблювану ділянку дороги. Додатково автогудронатор має ручну розподільну систему, що складається з шланга і вудки з форсунками, для виконання підгрунтовки в важкодоступних місцях, при ямковий ремонт при нанесенні гідроізоляційного покриття. Опускання і підйом розподільної рампи здійснюється як вручну, за допомогою механічного приводу, так і за допомогою гідравлічного приводу.
Автогудронатор може бути обладнаний автоматичною системою управління розподілом в'яжучих матеріалів, для підтримки комунікацій трубопроводів в робочому (нагрітому) стані, є система циркуляції гарячого бітуму і система очищення від залишків бітумного матеріалу, після закінчення роботи.
Все автогудронатори GUTHERM управляються водієм, безпосередньо з кабіни і не вимагають додаткового персоналу, що гарантує високу продуктивність при невисоких витратах на персонал.
Ємність автогудронатора може бути від 2 м куб. до 15 м куб., а ширина розподілу від 2 до 8 м.

ПРИЧІПНІ ГУДРОНАТОРИ

Причіпний гудронатор для емульсії ємністю від 1000 до 2000 л з обігрівом.

РУЧНІ ГУДРОНАТОРИ

Ручний гудронатор для емульсії на візку з приводом від бензинового або дизельного двигуна.