Нагрівачі рідких теплоносіїв

Нагрівачі рідкого теплоносія GUTHERM призначені для нагріву та циркуляції рідкого теплоносія (масла) при температурі до 350 ° C і випускаються в двох модифікаціях: горизонтальні - серія "ROB" і вертикальні - серія "RV". Продуктивність нагрівачів варіюється від 100.000 до 2.000.000 кКал / ч. Дане обладнання характеризується високим ККД (до 96%).
Відсутність вогнетривких матеріалів зменшує теплову інерцію нагрівача.
Великий обсяг масла забезпечує низькі термічні навантаження на теплоносій, що продовжує термін його служби.
Нагрівачі рідкого теплоносія GUTHERM комплектуються пальниками високого тиску виробництва "RIELLO", для роботи на наступних видах палива: природний газ, зріджений газ, дизельне або пічне паливо, мазут.
На об'єктах високої важливості, коли необхідно запобігти впливу порушень в роботі основного насоса на технологиче ський процес, встановлюється резервний циркуляційний насос. Перемикання потоків з одного насоса на інший відбувається автоматично. Коли включається резервний насос, спрацьовує звукова сигналізація.
Управління роботою нагрівача здійснюється за допомогою пульта управління, за допомогою якого можна задавати необхідну температуру для кожного із споживачів, що дозволяє одночасно здійснювати різні режими розігріву бітуму, технологічного обладнання та підтримувати їх температуру. Система безпеки забезпечує контроль необхідних параметрів роботи системи і безаварійне відключення при відсутності електропостачання, витоку палива, відсутність теплоносія. На нагрівачах тепловою продуктивністю понад 500.000 ккал / ч застосовується подвійне дублювання систем безпеки. Електронні системи дублюються аналоговими диференціальними реле тиску і термостатами з ручним взводом.