Ємкості для зберігання бітуму

Горизонтальні і вертикальні ємності служать для розігріву і зберігання органічних в'яжучих та інших в'язких нафтопродуктів при заданій температурі.
Вертикальні ємності серії "SV" мають циліндричне перетин і обсяг до 60 м куб.
Горизонтальна ємність серії "SO" має перетин паралелепіпеда, завдяки чому досягається максимальний корисний об'єм при мінімальних зовнішніх габаритах, який може досягати 80 м куб.

Ємності можуть бути обладнані завантажувальним насосом, електронним датчиком рівня, датчиком контролю температури і мішалками для модифікованого бітуму.

Ємність змонтована на міцній зварної рамі з металевих профілів, завдяки чому вона може бути встановлена ​​на будь-яку підставу з несучою здатністю від 2,5 кг / см2.

Усередині ємності розташовані нагрівальні елементи, виконані з обребленной безшовної труби. Використання обребленних труб забезпечує максимальний теплообмін між теплоносієм і нафтопродуктами при мінімальній довжині трубопроводу і обсязі теплоносія в системі.

Нагрівальні елемент-и з гладкою труби використовуються при роботі з полімербітумним в'язким. Перед монтажем нагрівальні елементи проходять випробування на герметичність при підвищеному тиску, на що видається відповідне свідоцтво. За запитом ємності можуть бути
обладнані електричними нагрівальними елементами. Теплоізоляція, виконана з мінеральної вати великої щільності, гарантує мінімальні теплові втрати. Зовнішня обшивка виконана з листової оцинкованої сталі зі спеціальним аллюминиевой-полімерним покриттям.

Ємності можуть бути з'єднані між собою в батареї з метою організації сховища бітуму або в'язких нафтопродуктів. Дане сховище може бути повністю автоматизовано. Кожна з ємностей може працювати в своєму індивідуальному температурному режимі. Всі трубопроводи підключаються за допомогою стандартних фланцевих з'єднань.